Alexander Inspektor Kdojeto

predaj skončil

vybrať iný tovar
ROBÍ RADOSŤ UŽ 36 DEŤOM
Dostupnosť

Predaj skončil

Značka
Kód výrobcu
ALX A0350

vrácení zboží  60 dní na vrátenie tovaru

Pri príležitosti desiatytch narodenín dostala dcéra manželov Baskervillovcov ako darček krásneho psíka. Malý rotvajler bol taký zábavný a milučký, že by ho chcel mať úplne každý. Práve jeho prítulnosť bola dôvodom, prečo šťastie rodiny Baskervillovcov netrvalo dlho. Jedného dňa totiž psík bez stopy zmizol. Lord Baskerville došiel k názoru, že ho musel uniesť niekto z obyvateľov domu.

Pretože jeho dcérka bola z tej straty strašne smutná, rozhodol sa, že sa so žiadosťou o vyriešenie prípadu obráti na najslávnejšieho francúzskeho detektíva na svete - inšpektora Ktojeto. Po dlhom prehováraní sa mu ho podarilo pozvať do svojho domu v Anglicku. Hneď ako inšpektor prišiel, vysvetlil mu lord Baskerville, čo sa stalo.

  • Múdry policajt sa okamžite pustil do prípadu a podarilo sa mu nájsť niekoľko svedlov tohto hrozného zločinu. Každý z nich počul slávne, husiu kožu naháňajúce slová inšpektora, keď bol vypočúvaný: "Kto to bol???" Len táto jedna otázka stačila a svedok si okamžite spomenul aj na tie najmenšie detaily. Hneď ako podrobil všetkých krížovému výsluchu, podarilo sa mu so stopercentnou istotou odhaliť páchateľa únosu.
  • V tejto hre sa každý hráč ocitá v dvoch úlohách: v koži vzpočúvajúceho inšpektora Ktojeto a súčasne aj v situácii vypočúvaného svedka. Víťazom sa stáva ten z hráčov, ktorý najlepšie kladie otázky a vďaka nim najrýchlejšie nájde tajomného páchateľa.
  • Hra je v českém a slovenském jazyce.
Počet hráčov (od) 2 od
Počet hráčov (do) 3 do
Vek od 5 rokov
Pre koho Chlapci a dievčatá, Predškoláci
záruka 2 roky

Dotaz k produktu