Albi Nespútané laškovanie

24,30 €

18,21 €

-25%
ROBÍ RADOSŤ UŽ 26 DEŤOM
Dostupnosť

SKLADOM

Značka
Kód výrobcu
ALB J41

vrácení zboží  60 dní na vrátenie tovaru

Albi Nespútané laškovanie

Nespútané laškovanie je určené párom, ktoré si chcú okoreniť intímny život, ktorým i veľmi odvážne hry na párty pripadajú príliš usadlé. Nespútané laškovanie bude často pokúšať vašu odvahu, ale rozhodnutie, na čo si trúfnete, necháva na vás. Vždycky je ale dobré pred hraním odložiť ostych u dverí, aj keď trocha červenania robí hru ešte zaujímavejšou.

Hra je v českom jazyku.

V hre Nespútané laškovanie budete vyzývať svojho partnera či protihráčov k pikantným úlohám, sami ale budete musieť ponúknuť niečo na oplátku. Dve stovky kariet vám pomúknu viac ako 450 úloh, pri ktorých je červenanie rozhodne povolené. Trúfnete si na odvážne výzvy, ktoré nenechajú vášho partnera chladným? A ponúknete za splnenie vašich hriešných fantázií dostatočnú protihodnotu?

Hra obsahuje: 70 kariet Výziev, 70 kariet Stávok, 30 kariet Pikantných výziev, 30 kariet Pikantných stávok, 40 žetónov bodov v tvare srdce, 12 obojstranných hráčskych žetónov, Roztočtovač, pierko, 2 prehľadové karty, 2 šatky na spútavanie či zakrývanie očí a pravidlá v českom a slovenskom jazyku.

Vek: 18+
Počet hráčov: 2-12
Doba hrania: 20+ min

Počet hráčov (od) 2 od
Počet hráčov (do) 12 do
Priemerná dĺžka hry (min) 20 min
Vek od 18 rokov
Pre koho Chlapci a dievčatá
záruka 2 roky

Dotaz k produktu