Albi Kúzelné čitanie Elektronické pero a kniha Hravá angličtina
Doprava zdarma
Akcia

Albi Kúzelné čitanie Elektronické pero a kniha Hravá angličtina

59,94 €

53,95 €

-10%
ROBÍ RADOSŤ UŽ 425 DEŤOM
Dostupnosť

SKLADOM

Značka
Kód výrobcu
ALB W57

vrácení zboží  60 dní na vrátenie tovaru

Albi Kúzelné čitanie Elektronické pero a kniha Hravá angličtina

Interaktívna knižka, jedna z rady Kúzelného čítania, určená pre použitie s interaktívnym perom, ktoré je súčasťou balenia. Tentokrát je témou výuka anglického jazyka určená ako pre začiatočníkov, tak aj pokročilých. Texty sú nahovorené rodenými hovoriacimi, je zaznamenaných viac ako 2200 zvukov a textov.

Kniha je v českom jazyku.

Kúzelné čítanie prináša deťom ojedinelý náučný koncept, kedy môžu deti formou hry získať mnoho ďalších užitočných informácií. Je určené malým aj veľkým deťom. Predškoláci, ktorí ešte nevedia čítať, túto knihu určite privítajú. Môžu sa zdokonaliť v poznávaní farieb, čísel a písmen. Následne si ich môžu precvičiť v náučných hrách a kvízoch. Staršie deti majú možnosť prenikať do atlasu či cudzieho jazyka.

Interaktívne elektronické pero vyvolá po dotyku na príslušnom mieste publikácie zvuk, hudbu alebo informáciu k danému obrázku či textu. Je kompatibilné so všetkými produktami Kúzelného čítania. V pere je konektor na slúchadlá a pamäťovú MicroSD kartu, ktorá môže obohatiť pamäť pera až o 16 GB. Doplnkovými funkciami elektronického pera je MP3 prehrávač alebo USB pamäť. Má taktiež funkciu záznamu zvuku pomocou špeciálnych samolepiacich štítkov si deti môžu skúsiť nahovoriť svoju vlastnú audio knihu.

Obsah balenia:

  • elektronické Albi pero, nabíjačka, USB kábel
  • sprievodca kúzelným čítaním
  • 10 kusov samolepiek

Technická špecifikácia:

  • 8 GB vstavaná pamäť, USB 2.0, vysokorýchlostné pripojenie
  • Li-ion batéria, vstavaná dobíjacia 365 mA / 3,7 V
  • nabíjačka, 500 mA / 5V, kompatibilná s OS Windows

Albi pero s novým konektorom, a to Micro USB. Rovnaký konektor má aj drvivá väčšina telefónov, takže ho bude oveľa jednoduchšie nabiť. 

Podľa vyjadrenia od výrobcu je možné použiť akúkoľvek bežnú nabíjačku s "micro usb" konektorom. Rozdiel pri nabíjaní je iba v dĺžke podľa výkonu nabíjačky. 

Kúpte deťom interaktívnu knižku vyhlásenú za hračku roka!

Vhodné pre deti od 6 rokov
Materiál: plast, karton
Rozmery balenia: 33 x 10 x 27 cm

Dĺžka (cm) 33 cm
Šírka (cm) 10 cm
Výška (cm) 27 cm
Vek od 6 rokov
Pre koho Chlapci a dievčatá
záruka 2 roky

Dotaz k produktu