Všetko o nákupe CZ
Hledat
0,00 € 0

Albi Elektronické pero s knihou Atlas sveta

predaj skončil

vybrať iný tovar
ROBÍ RADOSŤ UŽ 551 DEŤOM
Dostupnosť

Predaj skončil

Značka
Kód výrobcu
ALB R51

vrácení zboží  100 dní na vrátenie tovaru

Albi Kúzelné čítanie Elektronické pero a kniha Atlas sveta

Interaktívna knižka, jedna z rady Kúzelného čítania, určená pre použitie s interaktívnym perom, ktoré je súčasťou balenia.

Kniha je v českom jazyku.

Atlas sveta - interaktívny sprievodca kontinentami a oceánmi, ktorý vás zoznámi so zaujímavosťami našej planéty, štátmi a hlavnými mestami. Stačí, keď sa ľahko dotknete perom obrázka alebo textu a ozve sa príslušná informácia, zvuk alebo hudba. Toto interaktívne elektronické pero vám umožní zažiť vždy niečo nové. S elektronickým Albi perom môžete plne využívať všetky výrobky označené logom Kúzelné čítanie. Súčasťou pera je tiež otvor pre externú pamäťovú kartu MicroSD do veľkosti 16 GB a slúchadlá (nie sú súčasťou balenia).

Kúzelné čítanie prináša deťom ojedinelý náučný koncept, kedy môžu deti formou hry získať mnoho ďalších užitočných informácií. Je určené malým aj veľkým deťom. Predškoláci, ktorí ešte nevedia čítať, túto knihu určite privítajú. Môžu sa zdokonaliť v poznávaní farieb, čísel a písmen. Následne si ich môžu precvičiť v náučných hrách a kvízoch. Staršie dečti majú možnosť prenikať do atlasu či cudzieho jazyka.

Interaktívne elektronické pero vyvolá po dotyku na príslušnom mieste publikácie zvuk, hudbu alebo informáciu k danému obrázku či textu. Je kompatibilné so všetkými produktami Kúzelného čítania. V pere je konektor na slúchadlá a pamäťovú MicroSD kartu, ktorá môže obohatiť pamäť pera až o 16 GB. Doplnkovými funkciami elektronického pera je MP3 prehrávač alebo USB pamäť. Má taktiež funkciu záznamu zvuku pomocou špeciálnych samolepiacich štítkov si deti môžu skúsiť nahovoriť svoju vlastnú audio knihu.

Obsah balenia:

  • elektronické Albi pero, nabíjačka, USB kábel
  • sprievodca kúzelným čítaním
  • 10 kusov samolepiek

Technická špecifikácia:

  • 8GB vstavaná pamäť, USB 2.0, vysokorýchlostné pripojenie
  • Li-ion batéria, vstavaná dobíjacia 365 mA / 3,7 V
  • nabíjačka, 500 mA / 5V, kompatibilná s OS Windows

Albipero s novým konektorom, a to Micro USB. Rovnaký konektor má aj drvivá väčšina telefónov, takže ho bude oveľa jednoduchšie nabiť. 

Podľa vyjadrenia od výrobcu je možné použiť akúkoľvek bežnú nabíjačku s "micro usb" konektorom. Rozdiel pri nabíjaní je iba v dĺžke podľa výkonu nabíjačky. 

Kúpte deťom interaktívnu knižku vyhlásenú za hračku roka!

Vhodné pre deti od 6 rokov
Materiál: plast, karton
Rozmery balenia: 33 x 10 x 27 cm

Dĺžka (cm) 33 cm
Šírka (cm) 10 cm
Výška (cm) 27 cm
Vhodné od 6 rokov
Pohlavie Unisex
záruka 2 roky
Batérie Jsou součástí balení
Typ batérií Jiné
počet batérií 1 ks
Vek Školák (6-11 let)

Dotaz k produktu

Doprava zadarmo pri nákupe od 55 €      Doprava

Doprava zadarmo pri nákupe od 55 €*

Hračky môžete mať už zajtra

* platí pre vybraných dopravcov