Albi Osadníci z Katanu: Základní hra

Albi Osadníci z Katanu: Základní hra
Akcia

-30% 39,50 €

27,64 €

s DPH

Dostupnosť

Skladom >5 ks
Môžete mať už 24.4.

Značka
Kód výrobcu
ALB H31
vrácení zboží
60 dní na vrátenie tovaru
Tento produkt si už zakúpilo 222 zákazníkov

Toto je nová verzia klasickej hry Osadníci z Katanu, v ktorej sú nové tvary (plastické) figúrok. Hra je inak totožná s klasickou verziou.

Predstavte si sami seba vo veku objavov: vaša loď pristála po dlhej a nebezpečnej plavbe na pobreží neobývaného ostrova. Je to ostrov Katan!

Nie ste ale jediným cestovateľom. Na pobreží ostrova Katan pristáli aj ďalšie neohrození moreplavci. Závod o nadvládu nad ostrovom práve začal!

Muži a ženy z vašej expedície už objavili prvé dve dediny. Našťastie je ostrov veľmi bohatý na prírodné zdroje. Budujete cesty a tiež ďalšie dediny, ktoré sa neskôr rozrastú v mesta.

Budete úspešní v boji o to, kto sa stane vládcom Katanu? Kľúčom k tomu je obchodovanie - niektorých surovín budete mať nadbytok, iné vám budú chýbať. Kamenia za vlnu, obilie za drevo. Obchodujete s tým čo potrebujete, aj s tým, čo sa práve ponúka.

Dobre si rozmyslite, aký bude váš ďalší krok, postavte svoje dediny na tých pravých miestach a obchodujte tak chytro ako len dokážete. Možno si vytvoríte slušné šance na výhru, nezabudnite ale, že vaši spoluhráči tiež nie sú žiadni hlupáci.

Keď sa tým všetkým budete riadiť, kto vie - možno práve vy budete budúcom vládcom ostrova Katan!

Vhodné pre 3-4 Hráča

Vhodné pre deti od 10 rokov.

Počet hráčov (od) 3 od
Počet hráčov (do) 4 do
Priemerná dĺžka hry (min) 75 min
Vek od 10 do 99 rokov
Pre koho Chlapci a dievčatá
záruka 2 roky

Súvisiace produkty