ADC Blackfire Jungle Speed: Safari

15,36 €

ROBÍ RADOSŤ UŽ 38 DEŤOM
Dostupnosť

Dočasne nedostupné

Značka
Kód výrobcu
BLF ASJSAF01CZ

vrácení zboží  60 dní na vrátenie tovaru

Safari je nová verzia obľúbenej postrehovej party hry Jungle Speed. na kartách sa stretnete so zvieratami z džungle. Jadro hry zostáva rovnaké, otáčííte karty a snažíte sa v správnu chvíľu ukoristiť totem. Ale pozor, tu je totemov celkom päť! A siahnuť po tom správnom nie je v rýchlosti nič ľahké. Super Postrehové, dosková kartová hra Jungle Speed: Safari určite stojí za vyskúšanie.

Jungle Speed ​​Safari je ďalším prírastkom do rodiny tejto skvelej postrehovej hry. Tentoraz však okolo totemu namiesto symbolov blúdi hladná zvieratá zo safari. No, okolo totemu ... vlastne ani ten tu nie je len jeden. Bitka sa strhne hneď o päť takýchto kolíkov. Medzi zvieratami normálne vládne pokoj. Všetko sa však zmení mrknutím oka, akonáhle príde čas žrádla. To sa zvieratá zhluknú okolo totemov a ich divoké inštinkty prevládnu. Nejhladovější zvieratá sa snažia lapnout po koristi ako prvý. Tí neúspešní sú rozladenie a mrmlají. Akonáhle sa však objavia lovec, nastáva panika. Zvieratá zahajujú závod o záchranu vlastného života.

Jadro hry Jungle speed Safari je rovnaké ako v klasickej hre. Hráči opäť postupne otáčajú karty zo svojej kopčeky a reagujú, akonáhle sa objaví určitej karty alebo kombinácie. V hre je však tentokrát päť malých totemov a každý znamená spustenie iné akcie. Ak hráč napríklad otočí kartu hladného zvieraťa, musí sa všetci hráči pokúsiť chytiť správny totem, aby zviera uspokojili. Hráč, ktorý totem chňapol, pridáva zviera do svojho skórovacieho balíčka.

  • Rozmery detské hračky (š vh): 16 x 13,5 x 7,5 cm
  • Počet hráčov: 2-7
  • Hracia doba: 20min.
  • Obsah balenia: 5 drevených totemov, 42 kariet, sáčok

Cena je uvedená za 1 balenie hračky

Hračka je vhodná pre deti od 7 rokov -dm-

Počet hráčov (od) 2 od
Počet hráčov (do) 6 do
Doby hry (min) 15 min
Výbava 5 totemů, 42 karet, 1 sáček, 1 pravidla
Vek od 5 do 99 rokov
Pre koho Chlapci a dievčatá, Predškoláci
záruka 2 roky

Dotaz k produktu