EPOCH 3136 Sylvanian families Rodina hnedých veveričiek

26,97 €

21,85 €

-18%
ROBÍ RADOSŤ UŽ 49 DEŤOM
Dostupnosť

SKLADOM

Kód výrobcu
SFS 4172

vrácení zboží  60 dní na vrátenie tovaru

Sylvnian Families 4172 Rodina hnedých veveričiek .

Yardley - maminka hnedých veveričiek sa veľmi rada pozhovára s ostatnými obyvateľmi mestečka. Jej výrazný smiech ju vždy prezradí, kde práve klebetí. Je veľmi hrdá na svoj krásny kožúštek, preto si ho každý večer vykefuje.

Cedric - tatko hnedých veveričiek je skvelým tesárom! Vždy má pár skvelých nápadov, ktorými zjednoduší život obyvateľov mestečka Sylvanian. Veľa jeho šialených nápadov nedopadlo dobre, no o nich vie len malá rodina, ktorý ich držia v tajnosti!

Ralph - chlapček hnedých veveričiek je skutočnou energetickou bombou! Miluje liezť a vyšplhať sa na najvyššie stromy a pomáhať druhým. Ak sa jeho priateľom niečo na strome zamotá, môžeme si byť istí, že malá veverička nám ho prinesie späť za mihnutie oka. Chváli sa všetkým, že v mestečku Sylvanian už na každý strom vyliezol, ale nikto nevie, či je to pravda.

Saffron - dievčatko hnedých veveričiek miluje žlté veci. Cíti sa dobre v žltých miestnostiach, a dokonca aj nábytok musí byť žltý! Žlté kvety zbiera najradšej, odkladá si žlté stužky. Jej obľúbeným žltý predmetom je fotoalbum, ktorý je plný spomienok. Jediná žltá vec, ktorú nenávidí je citrón, pretože je príliš kyslý!

Postavičky sú z plastu potiahnuté jemnučkým semišom. Výška Mama, otec: 9,5 cm. Braček so sestričkou: výška 8 cm. Postavičky majú otáčaciu hlavičku a všetky končatiny sú pohyblivé. Šaty všetkých postavičiek sa dajú vyzliecť.

Vek od 3 rokov
Pre koho Dievčatá, Predškoláci
záruka 2 roky
Rozmer (cm) 20 x 17 x 5,5 cm

Dotaz k produktu