SMART TRIKE 3811706 a kolobežka All in One

predaj skončil

vybrať iný tovar
ROBÍ RADOSŤ UŽ 2 DEŤOM
Dostupnosť

Predaj skončil

Značka
Kód výrobcu
SMT 3811706

vrácení zboží  60 dní na vrátenie tovaru

Detské odrážadlo smarTrike All in One 2v1 je vhodné pre deti už od 14 mesiacov. Odrážadlo má 4 pevné kolieska vyrobené z kvalitnej gumy a tak je chod odrážadla príjemný, tichý a odrážadlo je veľmi stabilné. Vďaka dômyselnej technológii inovatívneho výrobcu detských odrážadiel a trojkoliek smarTrike môžete odrážadlo jednoducho transformovať na stabilnú detskú kolobežku. Kolobežka vďaka 4 kolieskam stojí samostatne. Odrážadlo a kolobežka v jednom sú vyrobené z kvalitného plastového materiálu ktorý má dlhoročnú trvanlivosť a vysokú kvalitu. Dieťa sa počas jazdy na odrážadle drží riadidiel a užíva si jazdu. Volant odrážadla má vôľu do strán 30°.

Jazda na odrážadle prospieva pri fyzickom rozvoji dieťaťa, nohami sa odráža, čo je nielen veľká zábava ale tým si posilňuje svoje svaly. V druhom kroku sa dá odrážadlo transformovať na kolobežku a dieťa už od 24 mesiacov brázdi cesty na svojej prvej kolobežke. smarTrike odrážadlo pre deti 2v1 je prevedené v krásnej kombinácii ružovej a šedej farby, ktorá je vhodná hlavne pre dievčatká. Odrážadlo pre deti prispieva k motorickému a fyziologickému rozvoju dieťaťa a pohyb na čerstvom vzduchu pôsobí veľmi pozitívne. Od 24 mesiacov je možné odrážadlo transformovať na detskú kolobežku. Jednoduchým spôsobom sa sedacia časť nastaví do zvislej polohy a dieťa stojí jednou nohou na kolobežke a druhou nohou sa odráža. 

Odrážadlo smarTrike All in One je naozaj chytrý spôsob ako sa dá odrážadlo modifikovať a rastie spolu s vašim dieťaťom už od 14 mesiacov. Odrážadlo pre deti je vyrobené z kvalitných a odolných plastových materiálov. Jazda na detskom odrážadle je veľká zábava. Odrážadlo či kolobežku využije dieťa až do 48 mesiacov i dlhšie. Materiály z ktorých je odrážadlo vyrobené budú vyzerať ako nové počas dlhých rokov. Výrobca smarTrike je celosvetovo najpredávanejší a naviac oceňovaný výrobca detských trojkoliek a odrážadiel. Na trhu pôsobí už dekádu, a ako prvý výrobca prišiel s inováciou výškovo nastaviteľnej rúčky pre rodiča. Výrobca smarTrike je svetový líder v predaji, produkcii a inováciách detských trojkoliek. S miliónmi trojkoliek predaných každoročne je zaručene zárukou kvality.

Vlastnosti

  • kvalitné a odolné odrážadlo so 4 kolieskami
  • dá sa veľmi rýchlo a jednoducho transformovať na kolobežku
  • kolobežka stojí vďaka 4 kolesám samostatne
  • odrážadlo aj kolobežka jazdí ticho a hladko
  • rastie spolu s vašim dieťaťom
  • dieťa posilňuje svalstvo na nohách, učí sa koordinovať svoje pohyby
  • vhodné od 14 mesiacov
  • v pestrých farbách
záruka 2 roky
Vek od 1 do 2 rokov
Šírka balenia 33 cm
Výška balenia 37 cm
Dĺžka balenia 70 cm
Hmotnosť balenia 10.80 kg
Pre koho Dievčatá, Najmenší (1-3 roky)

Dotaz k produktu