Všetko o nákupe CZ
Hledat
0,00 € 0

LITTLE TIKES 634345 Trojkolka 4v1 Sport Edition červeno-biela

predaj skončil

vybrať iný tovar
ROBÍ RADOSŤ UŽ 15 DEŤOM
Dostupnosť

Predaj skončil

Kód výrobcu
LTS 634345

vrácení zboží  100 dní na vrátenie tovaru

Pre batoľatá i začínajúcich jazdcov trojkolka rastie spolu s dieťaťom!

Trojkolku možno upravovať podľa veku a schopností dieťaťa.

Dieťa sa môže nechať viezť alebo už mať opreté nôžky o stúpadlá či začať šliapať ... Ako sa deti naučia používať šlapky a zatáčať, až budú schopné na trojkolke jazdiť samy.

Kvalitní a ergonomické riadidlá pre pohodlie rodicov a je tu upevnený držiak na nápoje a veľká praktická taška na nevyhnutnosti.

Súčasťou trojkolky je odnímateľné tienidlo nastaviteľné do rôznych uhlov.

Pri prechádzkach vonku oceníte tichá a odolná kolieska. Trojkolka má výškovo nastaviteľnú vodiacu tyč, ktorú je možné odňať. Samozrejmosťou je 5 bodový bezpečnostný pás. Pre najmenšie deti je trojkolka vybavená sklopnými protišmykovými opierkami na nohy. V zadnej časti nájdete veľký úložný priestor. od 9 mesiacov) - Pod kontrolou: rodičia deti na trojkolke tlačí, deti sú okolo pása istené bezpečnostnou opierkou, nôžky majú položené na opierkach pre nohy. od 12 mesiacov) - Učenie: deti sa učia šliapať, ale rodičia zatiaľ kontrolujú smer trojkolky (predné koliesko zaistené, nedá otáčať), bezpečnostná opierka okolo pásu je stále na mieste, opierky pre nohy sklopené, deti už dosiahnu na šlapky. od 18 mesiacov) - Rozvíjanie: odníme sa bezpečnostná opierka, dieťa samo šliape a zatáča (predné koliesko sa odistí), rodičia stále môžu jazdu kontrolovať pomocou vodiacej tyče. od 36 mesiacov) - Nezávislosť: odníme sa vodiaca tyč, dieťa ide samostatne za dohľadu dospelých.

Dĺžka (cm) 60 cm
Šírka (cm) 38 cm
Výška (cm) 23 cm
Hmotnosť (kg) 9,78 kg
Vhodné od 9 mesiacov do 4 rokov
záruka 2 roky
Pohlavie Unisex
Vek Batoľa (1-2 roky), Predškolák (3-5 rokov)

Dotaz k produktu

Doprava zadarmo pri nákupe od 55 €      Doprava

Doprava zadarmo pri nákupe od 55 €*

Hračky môžete mať už 5.12.

* platí pre vybraných dopravcov