TrueLife NannyCam H32

-13% 117,92 €

101,84 €

Tento produkt si už zakúpilo 29 zákazníkov
Dostupnosť

Dočasne nedostupné

Značka
Kód výrobcu
TRU NANNYH32

vrácení zboží  60 dní na vrátenie tovaru

Využite všetky prednosti video pestúnky NannyCam H32 od spoločnosti TrueLife. Na 3,2 palcov veľkom farebnom displeji ponúka čistý a jasný obraz vo dne i v noci. Okrem toho prináša aj kvalitný obojsmerný prenos zvuku a ďalšie výhody, medzi ktorými nechýba izbový teplomer, úsporný režim a dobíjanie prostredníctvom USB. Táto video pestúnka sa stane nenahraditeľnou a praktickou pomôckou pri starostlivosti o vaše dieťa.

Výborný dosah

Majte vášho drobca vždy na očiach. Vo voľnom priestranstve môžete počítať so stabilným signálom v dosahu až 300 metrov. V byte prenos funguje do vzdialenosti 100 metrov.

Dokonalý obraz vo dne i v noci

Poslaním technológií je pomáhať. S modelom NannyCam H32 budete mať prehľad o všetkom, čo vaše dieťatko práve robí. LCD displej s veľkosťou 3,2 palca vám dopraje čistý a jasný obraz nie len počas dňa, ale vďaka automaticky sa aktivujúcim infračerveným LED diódam budete mať vašu ratolesť pod kontrolou aj v noci.

Funguje po celý deň

Celých 24 hodín mimo dosahu zdroja energie? Áno! Batéria rodičovskej základne disponuje výdržou, ktorá vystačí na živý prenos v režime VOX skutočne po celý jeden deň.

Zabudovaný teplomer

Na kamere nájdete aj zabudovaný snímač, ktorý na LCD displeji rodičovskej základne zobrazí aktuálnu teplotu v detskej izbe. Vždy tak budete vedieť, či sa vaše dieťatko cíti príjemne.

Obojsmerný prenos zvuku

S NannyCam H32 začujete každé začkanie či smiech vašej ratolesti. Prístroj totiž umožňuje obojsmerný prenos zvuku – nie len vy budete počuť, čo robí vaše dieťa, ale aj ono bude počuť vás. Nemusíte tak nikam chodiť – stačí stisnúť tlačidlo a dieťa upokojiť na diaľku, prípadne využiť jednu z 8 uspávaniek, ktoré pestúnka ponúka.

Dobíjanie prostredníctvom USB

Neobmedzujte sa len obyčajnými elektrickými zásuvkami. Pestúnku NannyCam možno dobíjať aj prostredníctvom klasickej powerbanky, takže ju môžete bez obáv nainštalovať aj do kočíka v záhrade.

Úsporný režim

Aktivácia režimu VOX vám ušetrí množstvo energie. Tento úsporný režim je ideálny napríklad počas noci – po chvíli ticha sa displej automaticky vypne a obmedzí sa aj prenos zvuku. Keď sa však v detskej izbe začne niečo diať, pestúnka vás na to okamžite upozorní.

záruka 2 roky
Batérie Jsou součástí balení
Dĺžka balenia 15 cm
Šírka balenia 18.5 cm
Výška balenia 7 cm
Pre koho Chlapci a dievčatá, Bábätká (0-12 mesiacov), Najmenší (1-3 roky)

Dotaz k produktu