SMOBY 443015 Auto Garcon červené

predaj skončil

vybrať iný tovar
ROBÍ RADOSŤ UŽ 50 DEŤOM
Dostupnosť

Predaj skončil

Značka
Kód výrobcu
SMB SM 443015

vrácení zboží  60 dní na vrátenie tovaru

SMOBY odrážadlo a chodítko pre deti Auto Garcon je krásne červené autíčko určené pre deti od 10 mesiacov. Odrážadlo je prevedené vo forme autíčka s veselou tváričkou, ktoré na prvý pohľad upúta každé dieťatko. Výhodou autíčka je to, že rastie spolu s vašim dieťaťom. Vo veku 10 mesiacov, keď sa dieťatko učí chodiť, slúži autíčko ako chodítko. Autíčko funguje ako opora počas prvých krôčikov, kedy sa dieťa zozadu drží operadla autíčka.

Neskôr si dieťa dokáže pekne sadnúť na autíčko a odrážať sa nožičkami. Smer jazdy určuje otáčaním volanta, pre väčšie pohodlie sa môže oprieť. Odrážadlo - chodítko Auto Garcon má bezpečnostné prvky pod kolieskami, ktoré zabraňujú prevráteniu autíčka.SMOBY detské odrážadlo v prevedení červeného autíčka je skvelou pomôckou pri pohybovom vývoji vášho dieťaťa. Pod sedačkou je ukrytý úložný priestor pre hračky.

Usmiate autíčko v červených odtieňoch so zelenými a žltými doplnkami je dekorované jemnými obrázkami. Odrážadlo pre deti je vyrobené z kvalitných a odolných plastových materiálov, ktoré majú dlhú životnosť. SMOBY detské odrážadlo Auto Garcon je kvalitný francúzsky výrobok, vyrobený s precíznosťou, pri dodržaní bezpečnostných noriem. Rozmery odrážadla pre deti sú 54x27x40cm. Svojou farebnosťou je rovnako vhodné pre chlapcov i dievčatá.

Dĺžka (cm) 54 cm
Šírka (cm) 27 cm
Výška (cm) 40 cm
Nosnosť (kg) 25 kg
Vek od 11 mesiacov do 3 rokov
Krajina pôvodu EU
Pre koho Chlapci a dievčatá
záruka 2 roky

Dotaz k produktu