Hledat
0,00 € 0
vrácení zboží
60 dní na vrátenie tovaru
výdejní místo
3108 výdajných miest
doporučení
98 % zákazníkov nás doporučuje
doprava
Priemerná doba dodania je 2,8 dňa

SMOBY 350401 Frozen trblietajúca sa zmrzlináreň s koláčmi pokladňou a dávkovačom zmrzliny + 22 doplnkov

predaj skončil

vybrať iný tovar
ROBÍ RADOSŤ UŽ 21 DEŤOM
Dostupnosť

Predaj skončil

Značka
Kód výrobcu
SMB SM 350401

vrácení zboží  60 dní na vrátenie tovaru

Ďalší Predavači Ľadové kráľovstvo

SMOBY zmrzlináreň Frozen prichádza v balení s pokladňou, dávkovačom zmrzliny a mnohými ďalšími doplnkami. Do pokladne si deti môžu poukladať plastové peniažky a kreditky. Pomocou dávkovača zmrzliny si vyrobia zmrzlinu v poháriku. Spolu je v balení 22 doplnkov. Detská zmrzlináreň má motív populárnej a veľmi obľúbenej rozprávky Ľadové kráľovstvo, je vhodná pre deti od 3 rokov. Dievčenská hračka je vyrobená z krásneho trblietavého plastu, ktorý sa na svetle blyští. Plast je kvalitný a odolný, vydrží dlhé roky. Dizajn dievčenskej hračky je jedinečný a originálny, každé dievčatko sa s ňou rado zahrá dlhé hodiny, nikdy neomrzí.

Hračka s motívom Frozen je nielen veľmi zábavná, ale prispieva aj k rozvoju detí. Manipuláciou s drobnými doplnkami hračky sa rozvíja jemná motorika a pohybové zručnosti detí. Je to ideálny darček pre všetky malé dievčatká, ktoré rady vymýšľajú a vytvárajú nové veci. Pestré farby zabezpečia, že súprava bude aj skvelým doplnkom do každej dievčenskej izby. Je veľmi dôležité viesť najmenšie deti k tomu, aby sa hrali na povolania dospelých. Deti naberajú istý pocit zodpovednosti za vlastné konanie, rozvíja sa aj ich tvorivosť, kreativita a fantázia. Manipuláciou s predmetmi, ktoré každodenne používajú dospelí sa približujú k tomuto svetu, k svetu dospelých. Na to je skvelým prostriedkom plastová súprava na predaj a výrobu zmrzliny SMOBY.

SMOBY je renomovaný francúzsky výrobca plastových hračiek pre deti. Plast na hračkách SMOBY je pevný, odolný no zároveň jemný a hladký k detským rúčkam, zamatový na dotyk. Všetky detské hračky majú oblé hrany, aby vaše deti boli počas veselých hier v bezpečí a chránené pred zraneniami. Farby na plastových hračkách SMOBY podnecujú a rozvíjajú detskú predstavivosť a fantáziu, upútajú každé najmenšie dieťatko, preto je to najlepší darček pre najmenších. Proces výroby hračiek SMOBY je prísne kontrolovaný, hračky spĺňajú aj tie najvyššie bezpečnostné kritériá. SMOBY je zárukou francúzskej kvality, originálnych dizajnov a jedinečných produktov, ktoré vynikajú na európskom trhu.

Rozmer (cm) 44,5 x 35 cm
Vhodné od 3 rokov
Krajina pôvodu EU
Pohlavie Dievča
záruka 2 roky

Dotaz k produktu

Doprava zadarmo pri nákupe od 50 €      Doprava

Doprava zadarmo pri nákupe od 50 €*

Hračky môžete mať už 2.2.

* platí pre vybraných dopravcov