Hledat
0,00 € 0
vrácení zboží
60 dní na vrátenie tovaru
výdejní místo
3108 výdajných miest
doporučení
98 % zákazníkov nás doporučuje
doprava
Priemerná doba dodania je 2,8 dňa

SMOBY 24236 kozmetický stolík s otváracou zásuvkou Disney Princezné a 5 doplnkami

predaj skončil

vybrať iný tovar
ROBÍ RADOSŤ UŽ 17 DEŤOM
Dostupnosť

Predaj skončil

Značka
Kód výrobcu
SMB SM 024236

vrácení zboží  60 dní na vrátenie tovaru

Ďalší Zaplietanie vlasov Disney Princess

Smoby detský kozmetický stolík sa nesie v rozprávkovom dizajne Disney Princezny, po ktorom túžia všetky malé dievčatká, ktoré sa chcú podobať na princeznú z rozprávok. Kozmetický stolík má krásnu romantickú ružovú farbu a moderný rozprávkový vzhľad. Kozmetický stolík je dodávaný bez podstavca, ale môže sa jednoducho položiť na stôl či na posteľ. Veľké zrkadlo je vyrobené z veľmi kvalitného materiálu, vďaka čomu je bezpečné aj pre 3 ročné dieťa. Smoby kozmetický stolík môže vaše dievčatko použiť aj ako kozmetický stolík a kaderníctvo zároveň. Rozmery detského kozmetického stolíka s motívom Disney Princezná sú 49*36*51 cm. 

Súčasťou kozmetického stolíka Disney Princezny je aj 5 doplnkov, vďaka ktorým strávi vaša princezná hodiny skrášľovaním sa. Firma Smoby je francúzska renomovaná spoločnosť s dlhoročnou tradíciou, ktorá vyrába jedinečné a kvalitné modely hračiek pre vašich malých pomocníkov. Kozmetický stolík určite rozžiari izbu vašej malej princeznej a prinesie jej veľa radosti a zábavy. Kozmetický stolík Disney Princezny má krásne ružové odtiene, ktoré sú kombinované s fialovou a drobnými doplnkami. Veľké zrkadlo má oválny tvar a na jeho vrchu je ozdoba z vtáčikov a obrázok dvoch obľúbených princezien, Snehulienky a Šípkovej Ruženky. Plocha so zrkadlom je umiestnená na vyvýšenom podstavci. 

Rozprávkový kozmetický stolík pre dievčatká má tri funkčné zásuvky, do ktorých si vaša malá parádnica môže odložiť všetky krásne doplnky a cennosti. Kozmetický pultík je ružový a je na ňom krásny obrázok tých najkrajších princezien z disneyho rozprávok. Súčasťou kozmetického stolíka pre deti sú aj krásne doplnky, ktoré sú ladené do ružových a fialových farieb. Set tvorí fialová čelenka spolu s prstienkom a hrebeňom a dva ružové flakóniky na voňavku, menší s obrázkom Snehulienky a väčší s obrázkom Belly, známej z rozprávky Kráska a zviera. Vďaka týmto krásnym doplnkom sa vaša maličká bude cítiť ako princezná po celý deň. Kozmetický stolík sa dá jednoducho prenášať a vaša malá princezná si ho môže zobrať kdekoľvek so sebou.

Rozmer (cm) 50,5 x 49 x 36 cm
Vhodné od 3 rokov
Krajina pôvodu EU
Pohlavie Dievča
záruka 2 roky
Vek Školák (6-11 let), Pubertiak (12-15 rokov), Predškolák (3-5 rokov)

Dotaz k produktu

Doprava zadarmo pri nákupe od 50 €      Doprava

Doprava zadarmo pri nákupe od 50 €*

Hračky môžete mať už 2.2.

* platí pre vybraných dopravcov