SMOBY Chodítko s melódiou a svetlom Cotoons Modrá
Akcia

SMOBY Chodítko s melódiou a svetlom Cotoons Modrá

-34% 58,77 €

38,78 €

Tento produkt si už zakúpilo 50 zákazníkov
Dostupnosť

Skladom 2 kusy
Môžete mať už 25.9.

Značka
Kód výrobcu
SMB SM 211376_Modrá

vrácení zboží  60 dní na vrátenie tovaru

Smoby chodítko pre najmenšie deti od 12 mesiacov Cotoons je krásna farebná pomôcka pre deti pri ich prvých krôčikoch so svetlom a zvukom. Vďaka širokému rozostúpeniu kolies je chodítko pre deti stabilné, bezpečné a pevne sedí počas pohybu. Deťom poskytuje dostatočnú oporu, počas ich prvých krokov. Rúčka chodítka je v ideálnej výške pre malé dieťa, aj keď sa neudrží rúčkami, vie sa pohodlne oprieť a nespadne. Detské chodítko má tlačidlo na predných kolesách, ktoré zabráni chodítku v pohybe. 

Chodítko Cotoons má oválny tvar, a preto je pre dieťa bezpečné. Oblé tvary dávajú celkovému dizajnu jedinečný ráz. Detské chodítko Cotoons je prevedené v krásnej kombinácii sýtej modrej farby s bielou a zeleným detailom na rúčke a kolesách. Hračka s množstvom rôznych funkcií hýri farebnosťou ako jarná záhrada plná kvetín. Príjemný zvuk po vhodení kocky do otvoru deti priťahuje a zabáva. Detské chodítko slúži deťom aj ako didaktická hračka. Svieti a hrá pekné melódie. Chodítko je vhodné pre malého chlapca.

V strede detskej pomôcky pre najmenších sú farebné motívy postavičiek Cotoons a otvory na kocky. Dieťa vkladá jednotlivé kocky do otvorov  podľa tvaru. Týmto spôsobom sa učí rozoznávať farby a tvary. Je to pre deti veľmi zábavný spôsob hry, ktorý ich baví dlhé hodiny. Produkty Smoby majú vysokú kvalitu, a sú držiteľom európskych certifikátov kvality. Má pevné plastové kolesá. Materiál chodítka je príjemný na dotyk. Smoby je renomovaná francúzska značka, ktorá sa zaoberá výrobou kvalitných hračiek zo zdravotne neškodných materiálov. Rozmery produktu sú 51*47*43 cm.

Dĺžka (cm) 50 cm
Šírka (cm) 43 cm
Výška (cm) 47 cm
Vek od 1 do 2 rokov
Krajina pôvodu EU
Pre koho Bábätká (0-12 mesiacov), Chlapci
Farba Modrá
záruka 2 roky

Dotaz k produktu