Smoby Prebaľovací set pre bábiku Baby Nurse Zlatá edícia v kufríku

predaj skončil

vybrať iný tovar
ROBÍ RADOSŤ UŽ 11 DEŤOM
Dostupnosť

Predaj skončil

Značka
Kód výrobcu
SMB 220319

vrácení zboží  60 dní na vrátenie tovaru

Prebaľovací set Baby Nurse v ružovom kufríku je krásna hračka, ktorá pomáha dievčatkám pri starostlivosti o svoju bábiku. Sada na prebaľovanie bábiky je v kompaktnom kufríku, a tak si ju malá mamička môže zobrať kdekoľvek so sebou. Detský set na prebaľovanie je vhodný pre deti od 3 rokov. Súčasťou súpravy na prebaľovanie je 12 nevyhnutných doplnkov: 2 fľaštičky, 1 fľaša pre bábätko, lyžička, tanierik v tvare srdiečka, 2 kartičky na zaznamenávanie rastu a výšky dieťatka, náramok, podložka na prebaľovanie, teplomer, plienka. Rozmery setu pre deti na prebaľovanie bábiky v kufríku sú 24*10*24 cm. Detská súprava je vhodná pre bábiky veľké 32 cm. Malé mamičky sa s týmto doplnkom budú veľmi rady hrať, pretože má realistické prevedenie a krásny dizajn. Nežná ružová farba je ako stvorená pre každé dievčatko.

Hra s bábikami okrem zábavy poskytuje aj veľa možností na rast a rozvoj dieťaťa. S bábikami sa hrali už naše mamičky, babičky aj prababičky. Všetky dievčatá sa totiž veľmi rady starajú o svoju bábiku ako o vlastné bábätko, kúpu ju, kŕmia, uspávajú, obliekajú. Takouto starostlivosťou sa dievčatá približujú svetu dospelých a skúšajú, čo život mamičky prináša. Rozvíja sa ich jemná motorika a manuálne zručnosti, rozprávaním sa so svojim bábätkom sa rozvíjajú aj komunikačné a jazykové schopnosti detí. Vymýšľaním rôznych príbehov sa podporuje aj rozvoj detskej fantázie, predstavivosti a tvorivosti. Je to kvalitný francúzsky výrobok, ktorý je vyrobený z pevných a odolných plastových materiálov, ktoré deťom poslúžia dlhé roky. Plast je zároveň ľahký a príjemný na dotyk pre jemné detské rúčky.

Francúzska spoločnosť Smoby má dlhoročnú tradíciu vo výrobe detských hračiek. Je lídrom na trhu, a hračky sú vyrobené zo zdravotne nezávadného a kvalitného plastového materiálu, ktorý prešiel európskymi testami kvality. Je to krásna a jedinečná hračka svojho druhu, ktorá zaručí vašej malej princeznej dlhé hodiny strávené hrou so svojou obľúbenou bábikou. Hračky Smoby rozvíjajú detskú predstavivosť a fantáziu, upútajú každé najmenšie dieťatko, preto je to najlepší darček pre vašich najmenších. Proces výroby hračiek je prísne kontrolovaný, spĺňajú aj najvyššie bezpečnostné kritériá. Smoby je zárukou francúzskej kvality, originálnych dizajnov a jedinečných produktov.

Výška (cm) 25 cm
Výbava součástí
Dĺžka (cm) 24 cm
Šírka (cm) 8 cm
Vek od 3 rokov
Krajina pôvodu EU
záruka 2 roky
Pre koho Dievčatá, Bábiky

Dotaz k produktu