Nádraží s garaží a výtahem
Akcia

Nádraží s garaží a výtahem

-25% 47,44 €

35,14 €

Tento produkt si už zakúpilo 40 zákazníkov
Dostupnosť

Skladom 4 kusy
Môžete mať už 23.10.

Značka
Kód výrobcu
MXM 50421

vrácení zboží  60 dní na vrátenie tovaru

Príslušenstvo drevené vláčikodráhy

  • Rozmery: 66x29x27 cm vr. nájazdu
  • Vek: 3+

Garáž s výťahom, ktorá zaistí hladké nadzemné parkovanie v centre veľkých miest, kde by inak autá zaberala veľká parkovisko pri obchodných, plaveckých, zábavných či športových centier.

Obsahuje: 4 autá, helikoptéry a 3 figúrky

Vláčikodráhy a doplnky Maxim možno kombinovať so všetkými ostatnými drevenými železničnými dráhami na trhu. Vhodné pre deti od 3 rokov, obsahuje malé časti.

Spoločnosť MAXIM Enterprise, Inc. je medzinárodný výrobca špecializujúca sa na výrobu drevených hračiek. Hračky tejto spoločnosti sú vyrobené z veľmi tvrdého dreva a boli navrhnuté špeciálne pre malé deti. Vyznačujú sa vysokou kvalitou a bezpečnosťou. Už dlhšie ako 25 rokov pracuje spoločnosť Maxim na tom, aby mohla ponúknuť hračky vysokej kvality, cenovo dostupné pre každého.

Manuálna zručnosť, sebaistota, kreativita, koordinácia očí a rúk, rozpoznávanie farieb a čísel sú príkladom len niekoľkými z celého radu zručností, ktoré pomáhajú rozvíjať výrobky spoločnosti Maxim. Vláčkové dráhy od spoločnosti Maxim majú najvyššiu kvalitu a sú k dispozícii v najrôznejších cenových reláciách. Spoločnosť Maxim je jednotkou v predaji drevených hračiek na trhu v USA a Kanade. Vláčikodráhy od spoločnosti Maxim sú plne kompatibilné s výrobkami Thomas, Brio, Bino a s ostatnými kvalitnými železničnými systémami vyrobenými z dreva.

Dĺžka (cm) 66 cm
Šírka (cm) 29 cm
Výška (cm) 27 cm
Vek od 3 do 12 rokov
Pre koho Chlapci
materiál Drevo
záruka 2 roky

Dotaz k produktu