Geomag KOR TAZOO Paco 71

36,49 €

23,03 €

-36%
ROBÍ RADOSŤ UŽ 12 DEŤOM
Dostupnosť

POSLEDNÍ 3 KUSY

Značka
Kód výrobcu
GEO 602

vrácení zboží  60 dní na vrátenie tovaru

Geomag - KOR TAZOO Paco, 71 ks

Geomag KOR je jedinečná konštrukčno-transformačná magnetická stavebnica. Celkom nový magnetický systém vám umožní zažiť rôzne herné činnosti v jednej hračke. Základom Geomagu KOR je patentovaný systém zložený z 26 magnetických prvkov voľne rotujúcich okolo kovovej gule. Zložením týchto 26 prvkov, kovovej gule a dielikov plášťa dostaneme eliptický útvar - "vajíčka". Krútením môžete vytvárať neobmedzené kreácie. Nakoniec sa pridáva špecifické príslušenstvo ktoré vytvára charakter výtvoru a je rozdelené do dvoch hlavných skupín: "Proteon" a "Tazoo".      

Táto stavebnica patrí do skupiny Tazoo, ktorá je určená na vytvorenie roztomilých stvorení, bývajúcich v idylickom svete fantázie generované detskou fantáziou. Ich prirodzené prostredie je more a les, kde žijú po pristátí na planéte zem. Chobotnice, žraloky, veľryby, ale aj jašterice alebo žaby sú len niektoré z výtvorov rady Tazoo.

Paco pristál v lese a prispôsobil sa práve pre život v lesnom prostredí. Má super zrak a môže sa pozerať do ľubovoľného smeru.

Stavebnicu Geomag KOR TAZOO Paco tvorí celkom 71 dielikov. Vhodné pre deti od 5 rokov.

Počet dielikov 71
Vek od 6 do 99 rokov
Krajina pôvodu EU
Pre koho Chlapci a dievčatá
materiál Magnet
záruka 2 roky

Dotaz k produktu