Albi iKnow
Akcia

Albi iKnow

-25% 31,33 €

23,49 €

Tento produkt si už zakúpilo 76 zákazníkov
Dostupnosť

Skladom >5 ks
Môžete mať už 25.9.

Značka
Kód výrobcu
ALB ZH6

vrácení zboží  60 dní na vrátenie tovaru

Albi iKnow

V tejto dôvtipnej kvízovej hre kombinujete vedomosti s taktikou a odhadom. iKNOW nie je len klasickou kvízovou hrou, ale predovšetkým skutočnou výzvou pre každého, kto očakáva niečo viac.

Hra je v českom jazyku.

Princíp hry:
V hre nájdete 1600 otázok zo štyroch kategórií (osobnosti, svet, ľudská tvorba, udalosti). Ku každej otázke nájdete 3 nápovedy, ktoré vám postupne odhaľujú správnu odpoveď. Na začiatku každého kola si vypočujete otázku a potom sa musíte rozhodnúť, koľko nápovied budete chcieť počuť, než na otázku odpoviete. Zároveň si v tejto chvíli tiež môžete vsadiť na ľubovoľného spoluhráča, či na otázku odpovie správne alebo nesprávne. Potom nastáva fáza postupného čítania nápovied a odpovedí jednotlivých hráčov. Na záver získate body, teda žetóny. Ak ste odpovedali správne, vyhrávate žetóny podľa počtu nápovied, ktoré ste potrebovali. Ak ste odpovedali správne hneď po prvej nápovede, získavate samozrejme najviac žetónov, pretože ste to mali najťažšie. Ale aj ten, kto neodpovedal správne, môže niečo vyhrať, ak ste správne odhadli úspešnosť vášho spoluhráča, získavate tiež žetón. Čo vás možno poteší a hru iKNOW najviac odlišuje od ostatných kvízových hier je, že ak odpoviete na otázku nesprávne, nič sa nedeje a o nič neprichádzate.

Balenie obsahuje 400 herných kariet, herný plán, 6 iKNOW figúrok, 6 iBET figúrok, 50 herných žetónov (25 červených a 25 bielych), 1 priehľadný žetón a herné pravidlá v českom jazyku. 

Vhodné pre deti od 12 rokov
Počet hráčov: 2 - 6
Doba hrania: 45+ min
Rozmery balenia: 21,5 x 21,5 x 8 cm
Krajina pôvodu: Fínsko

Počet hráčov (od) 2 od
Počet hráčov (do) 6 do
Priemerná dĺžka hry (min) 45 min
Vek od 12 do 99 rokov
Pre koho Chlapci a dievčatá
záruka 2 roky

Dotaz k produktu